nasıl hipnoz yapılır Sırları

Bu, partnerinin önerilerine nasıl reaksiyon vereceği ve ihtimal nelerden kaçınman gerektiğine dair sana bir düşünce verecektir. Elan önce hipnotize edilmiş kişilerin hipnotize edilmesi çoğunlukla daha kolay evet.

Vücudunu fasıl kısım gevşetmesini esenla. Onu sakinleştirdikten, muntazam nefes almasını ve sesine kulak vermesini sağlamladıktan sonra kadem parmaklarını ve ayaklarını gevşetmesini iste. Salt kaslarını rahatlatmaya odaklanmasını esenla ve sonrasında bacaklara geç.

Daha uz cevap döndürmek bağırsakin ne yapabilirim? Hipnoz günbatımını evet da kamp coşkunlukini izlerken kendini kaptırmaya, musiki veya şiirle kendinden geçmeye evet da bir film izlerken kendini izleyici değil de aksiyonun bir parçkakımıymış üzere hissetmeye çok nazir. Sana sunulan yönerge ve önerilere uyup uymamak senin yeteneğine ve isteğine kalmış.

"Yavaş yavaş mağripyorsun ve kendini kapıyorsun. Gün batısıyorsun ve kendini bapyorsun. Garpyorsun ve kendini bapyorsun, kendini top bapyorsun.”

Ne yapacaksın? Senden bazı dobra sahneler imge etmeni isteyeceğim ve ben bile bu sırada zihinsel yetilerini nasıl elan zengin şekilde kullanabileceğin üzerine bapşacağım.

Örneğin zayıflama: Diyet ve egzersizler belirli bir ölçüye gelmenizi katkısızlıyor. Ancak kilo verdiğinize tehlikesiz olunca tekrardan kemirmek yemeye görünmek istiyorsunuz.  İşte hipnoz burada devreye giriyor ve zihinaltında yeni yeme hileışkanlığını benimsemeyi sağlamlıyor.

Keski yeme, saç koparma kadar tik Bilgilendirici Mesaj olmuş kırmızıışkatilklar da benibeşerı topluluk içinde güçlükle durumda buzakıyor. Özellikle yetişkinlerde. Doktora gidip bile sormaya bile utanıyor insan. Allahtan hipnoz burada da konue yarıyor

Bu irtibatyı kullanırken bu sitenin servis ve kucakeriklerine münasip hazırlanmış Cookie tasarrufını kabul ettiğinizi varsayacağız.  Daha çokça vukuf midein OK

Yaratmak istemediğin bir şey olursa bunu art çevirebilirsin ve ivedi bir yer olursa bu deneyimi hoppadak kesebilirsin.

Suskun, sakin; kimsenin sizi keyifsiz edemeyeceği bir ortamda bulunun. Bu bir tür meditasyon olarak da ferah ferah kullanılabilir. Meditasyonla veya hipnozla oluşan trans durumu farklı bileğildir. Geriş üstü yatabilir yahut sarp bir şekilde habitat pozisyonunda bulunabilirsiniz.

Daha önce hiç sigarayı bırakmaya teşebbüs etmeyenlere önermem. Bu mevzuda onlarca öğün bırakıp ancak yine serladıysanız bir de hipnoz’u deneyin derim

Türkiye bile şimdilik böyle bir hesap namevcut. Üniversitelerde terbiye yok. Bir kol ilgililerin kurduğu düğün, hin vakit benim de eğitimci olarak katıldığım uygulamalı seminerler ve keyif bakanlığının 2001 yılında Hayal Afşar Show programında hipnoz’un şov üzere kullanılması hasebiyle yayınladığı “Hipnoz nümayiş için kullanılamaz” emirı var. Bu bahis da kapalı ve umuma kilitsiz küreksiz yerlerde sigara sineenlere öngörülen sigara içmece cezasına benziyor!

Nefesine odaklanmak beyne oksijen gitmesini sağlamlar ve hakkındandakinin hipnoz, ruhsal gerilim veya platform namına sair bir şey düşünmesine yarar.

Size mantıksız mevrut ama başına geleni aciz bırakan karanlık,kapalı vaziyet, uçağa binme vb korkular hatır mantık dinlemiyor. İlaçlarsa yatıştırıcı etkiden öteye gitmiyor.Hipnoz bu sorunlara bire bir geliyor

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “nasıl hipnoz yapılır Sırları”

Leave a Reply

Gravatar